Black & White 2 /+CZ/

Strategické hry

Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod zdemala » pát 06. úno 2009 17:08:55

Black & White 2 /+CZ/

Obrázek

Screeny

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Opě›t se ocitnete v roli všemocného boha toužícího po oddanosti celého svě›ta a opě›t budete mít k dispozici ně›jakou tu př™erostlou potvůrku, kterou budete trénovat, aby vám pomohla získávat respekt tě›ch pozemských červů. Velký vliv bude mít na způsob hraní i vašeho svě›ř™ence to, jestli se rozhodnete dobývat národy cestou strachu ěi dobrodiní. Když budete zlý bůh i vaše zvíř™átko se nakonec promě›ní v hrůzostrašnou bestii. Když se vydáte mírumilovnou cestou, můžete lidské pokolení ohromit svými budovatelskými schopnostmi (na budovatelské aspekty bude tentokrát hra vůbec více zamě›ř™ena) a dosáhnout i toho, že vás okolní národy budou žádat o azyl. Váš zvíř™ecí kamarád bude v takovém př™ípadě› vypadat spíše jako roztomilý mazlíček. Vybrat si budete moci z ně›kolika druhů jako lev, tygr, kráva, vlk, opice, a další. Když se vám podař™í kreaturku dobř™e vycviěit např™íklad v umě›ní války, bude moci vést vaše vojska a v př™ípadě› potř™eby tak s vámi sevř™ít nepř™ítele jakoby v klepetech nebo s vámi koordinovat útoky. Př™ípadně› z ní můžete udě›lat guvernéra svého mě›sta, nechat ho bavit obyvatele a stavě›t jim potř™ebné budovy. Kreaturky spolu budou moci i tentokrát bojovat, nicméně› už nebudete muset nutně› ovládat každý jejich pohyb. Po boji budou na jejich tě›lech patrné šrámy a jizvy.

Jazyk: Anglický, priložená čeština
ISO, pribaleny crack

Minimální konfigurace
Operaění systém: Windows XP/2000
Mechanika: DVD
Procesor: 1600 MHz
Operaění pamě›t: 512 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 64 MB

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/80108/black-white-2-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/80116/black-white-2-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/80126/black-white-2-part3.rar
http://share-rapid.com/stahuj/80137/black-white-2-part4.rar
http://share-rapid.com/stahuj/80147/black-white-2-part5.rar
http://share-rapid.com/stahuj/80157/black-white-2-part6.rar
http://share-rapid.com/stahuj/80167/black-white-2-part7.rar
http://share-rapid.com/stahuj/80168/black-white-2-part8.rar


Heslo pinky
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod Dandaaa11 » pon 02. bře 2009 17:59:01

NEJDE MI STÁHNOUT 7. PART JAK MÁM VYREř IT DUVOD
Dandaaa11
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 28. úno 2009 19:35:14

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod zdemala » stř 04. bře 2009 0:07:23

stahuj cez IDM alebo FDM, ked ti nestiahne ti ho uplne, daj pokracovat, momentalne su nejake problemy na servery, aj ja stahujem posledny tyzden 1 vec na 3x, ked ma vobec pusti stahovat, a na niektorych veciach je dokonca pisane disk je docasne odpojen, skuste to pozdeji. Takze asi rozsiruju server alobo nico ine...treba len vydrzat.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod kailen » ned 26. dub 2009 20:23:45

tak kua omfg.. co s tim mam jako delat kdyz se mi uplne kazda jednotka zasekne.. at uz o budovu nebo texturu tak s ni uz nejde hibat :-(
kailen
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 26. dub 2009 20:21:41

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod zdemala » úte 28. dub 2009 15:08:17

a mas konfiguraciu kompu na to??? mne to neseka.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod kailen » úte 28. dub 2009 15:44:40

kdyby ne tak to nestahuju :( takze asi nevis co s tim? :?:
kailen
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 26. dub 2009 20:21:41

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod zdemala » úte 28. dub 2009 18:23:57

to fakt neviem, vravim ze mne to neseka a je to na mnozstve for a nik zatial nepisal zeby mal podobny problem, ale skusim sa este niekde poobzerat, ale bolo by dobre, keby si mi dal konfiguraciu tvojho kompu, hlavne graf.karta aka je, procesor, a direct si si aktualizoval???niekedy staci aj to a ovladace na grafiku.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod zdemala » úte 28. dub 2009 22:37:55

skus sa pozriet na tieto stranky mozno tam najdes ako vyriesit svoj problem, ako som predpokladala zalezi na graf.karte, niektore karty maju problem s touto hrou aj ked podla konfiguracie by to tak nemalo byt ide o nVidia karty z FX rady, mas to tam aj popisane

Kód: Vybrat vše
http://baw.hotgames.cz/index.php?art=bw2_troubles
http://baw.hotgames.cz/index.php?art=topics&id=bw2&rev=1
http://baw.hotgames.cz/index.php?art=forum&id=20&new=530&no=0


na ten 3 odkaz co som tu dala mozes napisat aj konkretne svoj problem
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod kailen » čtv 30. dub 2009 17:17:58

dik :-) bylo to ovladačem X_X a kdybys mi mohla pomoci este z hrou titan quest.. ktera.. jaksy pada :D a jak jsem procital nejaka ta forka tak jsem zjistil ze nejsem jediny s timto problemem
kailen
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 26. dub 2009 20:21:41

Re: Black & White 2 /+CZ/

Příspěvekod zdemala » úte 19. kvě 2009 23:38:30

Poslem ti to SZ a pridam info aj k teme aj pre ostatnych
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Strategie

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník