Tichoslapek píše:Ahoj. Potřebuju poradit,jak si vytvořit obal na dvd (10cd). Děkuji



berybery píše:Tichoslapek píše:Ahoj. Potřebuju poradit,jak si vytvořit obal na dvd (10cd). Děkuji
Zkus to vytisknout!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
Pajdami píše:Já používám "Acoustica CD Label Maker", ale jde to dobře i v Neru.
Tichoslapek píše:Ahoj. Potřebuju poradit,jak si vytvořit obal na dvd (10cd). Děkuji
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků