prdic1 píše:Mam Nokii 6220 a už jsem to zkoušel naistalovat snad pětkrát, ale pokaždé po aktivaci mapy (evropa), to vypíše, že aktivace byla úspěšná, ale nikdy mi to nedokáže tu mapu naěíst. Setkal se stím někdo?
martns píše:prdic1 píše:Mam Nokii 6220 a už jsem to zkoušel naistalovat snad pětkrát, ale pokaždé po aktivaci mapy (evropa), to vypíše, že aktivace byla úspěšná, ale nikdy mi to nedokáže tu mapu naěíst. Setkal se stím někdo?
mapy nahrajte do slozky E:\maps (v tomto formatu napr. E:\mapy\cze\cze.pak)
MOJE RADA![]()
![]()
![]()
![]()
Zpět na Aplikace do mobilu na Share-rapid.com
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků