
Ale bohuzel jsem nic nenasel jen zachyceni jednoho obrazku z videa prosim poradte v cem to udelat
Na oplatku klidne taky neco sezenu.




paja50 píše:Jo jeden znám co to umí... je to: Image Grabber II



Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník