zdravim, potřeboval bych poradit, hledam program, něco jako je window movie maker, pinnacle studio nebo nějaký podobný, ale s tim rozdílem, že bude umět ukládat do formátu dvd-video
nevim jestli to zminované pinnacle studio dokáže, tak se právě proto ptam
poradíte?