Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth

Strategické hry

Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth

Příspěvekod Jakubisko » úte 07. dub 2009 8:39:16

Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth

Obrázek

INFO:
Kód: Vybrat vše
http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/lord-of-the-rings-battle-for-middle-earth-fdx-/clanek.A041130_lotrbfme_bw.idn


Minimální konfiguace
CPU 800 MHz, 128 MB RAM

Doporučená konfiguace
CPU 2 GHz, 512 MB RAM


LINKY:

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/136104/lotr-bfme-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/136111/lotr-bfme-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/136125/lotr-bfme-part3.rar
http://share-rapid.com/stahuj/136131/lotr-bfme-part4.rar
http://share-rapid.com/stahuj/136135/lotr-bfme-part5.rar
http://share-rapid.com/stahuj/136147/lotr-bfme-part6.rar
http://share-rapid.com/stahuj/136148/lotr-bfme-part7.rar

HESLO:
Kód: Vybrat vše
hrdinske.bitky
Jakubisko
 
Příspěvky: 217
Registrován: pát 02. led 2009 14:49:31

Re: Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth

Příspěvekod alhasku » pon 13. dub 2009 14:36:47

ahoj, díky za hru. Prosím tě›, jak mám postupovat s vložením CRACKu? je to v image souboru, tak ho otevř™u pomocí Deamon Tools a dál už nevím:-( Prosím odepiš.
alhasku
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 24. srp 2008 0:25:30

Re: Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth

Příspěvekod Jakubisko » úte 14. dub 2009 23:43:31

alhasku píše:ahoj, díky za hru. Prosím tě›, jak mám postupovat s vložením CRACKu? je to v image souboru, tak ho otevř™u pomocí Deamon Tools a dál už nevím:-( Prosím odepiš.
Mountni Daemonem ten mini image ze složky crack a můžeš hrát :-) Nic víc nemusíš ;-)
Jakubisko
 
Příspěvky: 217
Registrován: pát 02. led 2009 14:49:31


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Strategie

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník