oznamenie EULA v ZOO Tycon2

Máte s něčím problém ??? Šup sem s ním....Snad poradíme......

oznamenie EULA v ZOO Tycon2

Příspěvekod samanik » čtv 10. zář 2009 19:10:31

Nainstaloval som si hru Zoo Tycon 2 CZ , ide to celkom fajn ale akonahle doinstalujem nejaky datadisk aj po skopirovani crack-u sa mi vyhodi stale okienko
-
You must accept the EULA in order to play Zoo Tycoon 2.

ale nikde a nijako to neviem vyriesit, uz som skusal prekopirovat aj draiver z trialky ale nefunguje.

viete mi niekto pomoct prosim, dakujem. :roll:
samanik
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned 14. zář 2008 10:12:19

Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na HELP CENTRUM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník