český a slovenský torrent tracker 

EasyLanguage Angliětina a Ně›měina 2.09

EasyLanguage Angliětina a Ně›měina 2.09

Příspěvekod marsx » čtv 12. lis 2009 8:34:40

EasyLanguage English v2.09 /EasyLanguage German v2.09
EasyLanguage Angliětina a Ně›měina 2.09

Obrázek

EasyLanguage je sada výukových programů z Chip DVD 11/09 určených pro výuku cizích jazyků, který zájemce nauěí slovní zásobu, gramatiku ale i fráze a ustálené obraty cizího jazyka. A to vše jednoduchou a zábavnou formou.

Výuka jazyků je dlouhodobá a nároěná záležitost a proto zájemce o cizí jazyky každý př™ivítá, pokud se najde ně›jaká skulinka jak výuku ozvláštnit a uěinit ji zajímavě›jší. Výukové programy EasyLanguage jsou právě› takovým zpestř™ením – pomocí obrázkových slovníků a vlastních inteligentních výukových metod zvýší zapamatovatelnost jednotlivých slovíček a používaných frází a celou efektivitu výuky. Obsah programu tvoř™í př™es tisíc slovíček a stovky vě›t, které jsou podle svého zamě›ř™ení rozdě›leny do ně›kolika desítek výukových témat. Každé slovíěko je doplně›no ruěně› kresleným obrázkem a vše je namluveno rodilým mluvěím. Pomocí zabudovaného editoru výukových témat lze snadno vytvář™et nová výuková témata s vlastní slovní zásobou. Své dosažené znalosti si můžete ově›ř™it pomocí ně›kolika typů testů. Každý výsledek testu je vyhodnocen a podle úsp웹nosti zař™azen do seznamu dosažených výsledků výukového tématu. Mezi další možnosti práce s programem patř™í procviěování výslovnosti. Ke každé položce tématu si můžete pomocí mikrofonu nahrát vlastní výslovnost a tu pak jednoduchým způsobem porovnávat s výslovností rodilého mluvěího. Programy EasyLanguage obsahují i obousmě›rné př™ekladové slovníky.
Info:
Kód: Vybrat vše
www.1-easysoft.com

Obrázek

Operaění systém: Vista-32, Win Me, Win NT, Win XP, Win 2000, Win 95, Win 98
Podporované jazyky: ěŒeština, Slovenština
69,01 MB software+patch


Obrázek

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/425737/easy-en-ge.zip
Obrázek
marsx
 
Příspěvky: 104
Registrován: sob 12. led 2008 17:02:35

Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Software -Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron