český a slovenský torrent tracker 

Corel PaintShop Pro 2022 Ultimate 24.1.0.27 (x64) Multilingu

Corel PaintShop Pro 2022 Ultimate 24.1.0.27 (x64) Multilingu

Příspěvekod paranolbt » čtv 04. lis 2021 22:03:20

Corel PaintShop Pro 2022 Ultimate 24.1.0.27 (x64) Multilingual + MultiKeygen-XFORCE

Obrázek

Obrázek

Plattform: windows 10 (64-Bit)
Size: 1.31 GB
Language :multi / deutsch / englisch
Format: rar / exe
Hoster: rapidgator

Ultimate software pro úpravu fotografií. Posuňte své podvodní fotografování a fotografování z dronu do nových výšin s pracovním prostorem Sea-to-Sky™ a vylepšete svůj pracovní postup úprav fotografií pomocí chytřejších nástrojů poháněných umělou inteligencí.

Udělejte to Ultimate. Udělejte z toho PaintShop Pro.
Rozšiřte své kreativní možnosti s dokonalou sbírkou softwaru pro úpravu a návrh fotografií.

Upravujte fotografie jako profesionál
Upravujte, retušujte a opravujte své fotografie pomocí komplexní sady nástrojů navržených pro všechny úrovně dovedností.

Vytvářejte grafické návrhy
Pracujte s intuitivním textem, štětci, texturami, vzory, nástroji pro kreslení a malování a vytvářejte inspirativní návrhy.

Vylepšete fotografie pomocí AI
Spolehněte se na umělou inteligenci a technologii strojového učení pro vylepšení obrázků jediným kliknutím, abyste z každé fotografie okamžitě udělali tu nejlepší.

Vyberte si z více pracovních prostorů
PaintShop Pro je o výběru a přizpůsobení, nabízí více pracovních prostorů, které si můžete vytvořit vlastní, aby fungovaly co nejefektivněji.

Přidejte efekty pro dopad
Experimentujte se stovkami kreativních filtrů a zábavných efektů, aby byly vaše fotografie osobní a originální pro sdílení a tisk.

Co je nového v Corel PaintShop Pro 2022:
Pracujte rychleji než kdy jindy s funkcemi poháněnými umělou inteligencí: Vyzkoušejte nový nástroj Frame, výměnu pozadí AI, režim AI Portrait, vylepšený přenos stylu AI a další.

Začněte s PaintShop Pro 2022
Rychlý přehled vám představí rozhraní PaintShop Pro a nejoblíbenější nástroje. Sledujte a začněte s projekty upravujícími fotografie nebo designem.

NOVÝ Frame Tool
Rychle umístěte rastrové objekty do tvarů a urychlete vytváření digitálních rozvržení tím, že budete pracovat s různými tvary a velikostmi, abyste dosáhli požadovaného vzhledu.

NOVÁ Výměna pozadí AI
Snadno detekujte lidi na fotografii a plynule nahradíte pozadí. Experimentujte s různými scénami, barevnými schématy nebo si vytvořte vlastní fantasy zemi.

NOVÝ režim portrétu AI
Automaticky analyzuje a aplikuje doplňkové rozostření bokeh na pozadí vašeho snímku, aby profesionálně vypadající portréty vynikly.

VYLEPŠENÝ styl přenosu AI
Použijte na své obrázky více umění. Pomocí nových posuvníků Color Math a Smooth Image vyvažte barvy a ovládejte úroveň svých detailů.

VYLEPŠENÁ použitelnost
Úvodní obrazovka byla vylepšena s ohledem na vás a nabízí užitečnou novou kartu Pracovní plocha s výukovými programy a výukovým obsahem, které vám pomohou zvládnout produkt.

NOVÁ podpora souborů
Užijte si novou podporu souborů pro formát souborů HEIC a HEIF. Nahrajte své obrázky pořízené pomocí Apple iPhone nebo iPad bez převodu formátu souboru.

NOVÝ kreativní obsah
Prozkoumejte svou kreativitu pomocí nových štětců, barevných palet a dalších! Objevte nové vzory a najděte další nový obsah zabudovaný do PaintShop Pro 2022.

Download
rapidgator.net
Kód: Vybrat vše
https://rg.to/file/8002d097cff8362f4dd6222c0b389291/corpaintsh.rar.html
paranolbt
 
Příspěvky: 69
Registrován: stř 30. pro 2020 18:27:36

Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Grafika / Webdesign

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron