V čem udě›lat screen z videa

Máte s něčím problém ??? Šup sem s ním....Snad poradíme......

V čem udě›lat screen z videa

Příspěvekod berybery » stř 05. bře 2008 23:08:46

Zdravím vsechny hledal jsem program kterej umi treba tohle
Obrázek

Ale bohuzel jsem nic nenasel jen zachyceni jednoho obrazku z videa prosim poradte v cem to udelat :D

Na oplatku klidne taky neco sezenu. :)
Starám se o celé forum,tak mi to prosím usnadněte a dávejte linky do code!!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
berybery
 
Příspěvky: 218
Registrován: ned 02. zář 2007 20:30:26
Bydliště: mám

Re: V čem udě›lat screen z videa

Příspěvekod paja50 » čtv 06. bře 2008 20:30:23

Jo jeden znám co to umí... je to: Image Grabber II
Dobijte si kredit na share-rapid.net a spokojeně stahujte: http://share-rapid.net
Obrázek
Uživatelský avatar
paja50
 
Příspěvky: 171
Registrován: sob 15. zář 2007 17:08:09

Re: V čem udě›lat screen z videa

Příspěvekod berybery » čtv 06. bře 2008 22:02:56

paja50 píše:Jo jeden znám co to umí... je to: Image Grabber II


Díky moc to je to co jsem potř™eboval :D
Starám se o celé forum,tak mi to prosím usnadněte a dávejte linky do code!!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
berybery
 
Příspěvky: 218
Registrován: ned 02. zář 2007 20:30:26
Bydliště: mám


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na HELP CENTRUM

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník