český a slovenský torrent tracker 

100 múch

Česká a Slovenská hudba zdarma ke stažení na Fórum Warez

100 múch

Příspěvekod paja50 » úte 13. říj 2009 12:29:02

Obrázek


100 MÚCH - FšehochuřĽ (SK 2008) - Alternative
ObrázekObrázek

Niektoré veci povedia všetko už svojím názvom. To platí aj v prípade známej mladej banskobystrickej skupiny 100 múch. Jej druhý album je ešte pestrejší ako debut, ktorý už mnohých prekvapil nadžánrovými pesniěkami. FšehochuřĽ ponúka až sedemnásřĽ skladieb, v ktorých sa prestriedajíş najrĂ´znejšie polohy – svojský beatbox (Hroch priateěž ěloveka), kazíkovská parĂłdia (Vítanie primátora), detské popevky (Věielky z úěža) i ponáška na novodobý metal (Daj mi II). Je to ěalší skvelý hudobný výlet do žánrovo neobmedzeného sveta alternatívnej hudby a hoci sa neberie príliš vážne, prostredníctvom hudby priamoěiaro tlmoěí svoj pohěžad na aktuálne dianie okolo nás.

01 Medzi prstami
02 O sile kolektívu
03 Hroch - priateěž ěloveka
04 ěŒasom
05 Vlasy
06 Věielky z úěža
07 Jablko v župane
08 Po večernom kř•mení
09 Trolejbus
10 Vítanie primátora
11 Imidžové omyly
12 Našiel som taliansky slovník
13 Poker
14 Daj mi II
15 Temperament
16 VšehochuřĽ
17 DosřĽ už

MP3, CBR 128kbps, cover included rar, 58MB, bez hesla

*sosej*
Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.net/stahuj/372267/100much-fsehochut.rar




==========================================================================================================================




100 MÚCH - Z hrušky dole (SK 2007) - Alternative
Obrázek

Banskobystrické Muchy nemárnia energiu na to, aby boli cool. Jednoducho postavili kapelu, ktorá sa na niě nepodobá a nahrali debutový album. Kěžúěovou postavou je klávesista, skladateěž a spevák Juraj Haško. Nielen dojímavou poklonou Jarovi Filipovi (Kúpil som si Rhodes), ale aj melodickosřĽou a urěitou divadeěžnosřĽou svojich pesniěiek sa k nemu hlási. Ale nie je to "one man band". 100 múch má dve skvelé speváěky s nadhěžadom a zmyslom pre humor. Má presnú rytmiku, šikovné dychové trio a lásku k funky (ktorá im, našřĽastie, nezaslepuje oěi). A má Andreja ř ebana, ktorý album produkoval, na niektorých piesřˆach si zahral a niektorých je spoluautorom. Muchy si však musia dařĽ pozor na nástrahy polopatistického humoru, ktoré na ne oběas ěíhajíş. Vrcholom albumu sú Milenci na masle (Kěşžu sa po masle milenci mlsní...") s krásnymi vzlykmi ř ebanovej gitary a zimomriavkový Obraz v piesku. Neobyěajné muchy.

01 Konkurz
02 Mám problémy so ženami
03 Kúpil som si Rhodes
04 Muchy
05 Popálila som si ruku, mám tam pěžuzgiere
06 Nedeěža
07 ř˝enské body
08 Milenci v masle
09 Obraz na piesku
10 Daj mi
11 Rátajte s nami
12 Pred kúpaěkou
13 Obleěme sa
14 Balada o využití byliniek v intímnej sfére

MP3, VBR 224kbps, cover included rar, 82MB, bez hesla

*sosej*
Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.net/stahuj/372293/100much-zhrusky-dole.rar



Obrázek
Dobijte si kredit na share-rapid.net a spokojeně stahujte: http://share-rapid.net
Obrázek
Uživatelský avatar
paja50
 
Příspěvky: 171
Registrován: sob 15. zář 2007 17:08:09

Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Česká a Slovenská hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron