Adobe Premiere Elements 7

Adobe Premiere Elements 7

UNREAD_POSTod Foumart » pát 21. srp 2009 6:30:22

Se softwarem AdobeÂŽ PremiereÂŽ Elements 7 můžete vytvář™et a sdílet efektní filmy bě›hem ně›kolika minut. Díky snadné dostupnosti všech vašich fotografií a videoklipů a jednoduchým volbám pro jejich př™evedení na propracované filmy můžete projevit svůj osobitý styl pomocí audio a video efektů. Také můžete své filmy sdílet na webu YouTube™ nebo na vlastním webu, na disku DVD nebo Blu-ray s vysokým rozlišením nebo prostř™ednictvím mobilních zař™ízení.

Požadavky na systém:
IntelÂŽ PentiumÂŽ 4 nebo Intel Celeron 1.3 GHz (nebo kompatibilní procesor s podporou SSE2), podpora procesoru dual-core a Hyper-Threading Technology. Pro HDV video je potř™eba procesor Pentium 4 3GHz.
MicrosoftÂŽ WindowsÂŽ XP Professional, Home Edition a nebo Media Center Edition se Service Pack 2
512 MB RAM (1 GB pro HDV)
4 GB dostupného místa na pevném disku
Microsoft DirectX 9
Monitor s rozlišením s1,024x768
Mechanika DVD-ROM (kompatibilní DVD vypalovaěka pro tvorbu DVD)
DV/i.LINK/FireWire/IEEE 1394 rozhraní pro př™ipojení DV kamery nebo Digital8 a nebo USB2 pro př™ipojení DV kamery př™es USB rozhraní.

Formáty importu/exportu podporované aplikací Adobe Premiere Elements:
MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, H.264, DV, AVI, Windows MediaÂŽ, QuickTime, JVC Everio MOD (pouze import), 3GP, ASF (pouze import), WAV, WMA (pouze import), DolbyÂŽ Digital Stereo, PSD (pouze import), JPEG, PNG (pouze import), DVD, Blu-ray Disc (pouze export)

Pro import/export ně›kterých formátů včetně› DVD, Blu-ray, MPEG-2, MPEG-4, H.264 a Dolby Digital Stereo může být vyžadována aktivace prostř™ednictvím př™ipojení k Internetu. Aktivace je snadná, rychlá a bezplatná. Pro import/export formátů 3GP, 3GP2 a MPEG-4 je vyžadován software QuickTime.

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/286294/7-0.rar
Foumart
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 03. čer 2009 16:15:40

Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Audio / Video / Vypalování

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron