český a slovenský torrent tracker 

MKV to DVD

Máte s něčím problém ??? Šup sem s ním....Snad poradíme......

MKV to DVD

Příspěvekod wkkt » čtv 14. kvě 2009 21:12:56

ahojte!
vie mi niekto poradit a poslat link na program kt dokaze prerobit mkv format na dvd(.vob)..a prekodovat celý film..lebo convertXtodvd 3.5 mi prekonvertuje iba 50% a to mam registrovanu verziu
prosim pomozte...
wkkt
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 30. čer 2008 17:10:55

Re: MKV to DVD

Příspěvekod admin » pát 15. kvě 2009 17:43:20

wkkt píše:ahojte!
vie mi niekto poradit a poslat link na program kt dokaze prerobit mkv format na dvd(.vob)..a prekodovat celý film..lebo convertXtodvd 3.5 mi prekonvertuje iba 50% a to mam registrovanu verziu
prosim pomozte...

ConvertXtoDVD to zvládá bez problémů!! Zkus stáhnout novou verzi nebo jen př™einstalovat
ForumWarez.CZAutohits.com
Uživatelský avatar
admin
 
Příspěvky: 119
Registrován: ned 09. zář 2007 15:35:11

Re: MKV to DVD

Příspěvekod wkkt » pon 08. čer 2009 16:56:31

Admin píše:
wkkt píše:ahojte!
vie mi niekto poradit a poslat link na program kt dokaze prerobit mkv format na dvd(.vob)..a prekodovat celý film..lebo convertXtodvd 3.5 mi prekonvertuje iba 50% a to mam registrovanu verziu
prosim pomozte...

ConvertXtoDVD to zvládá bez problémů!! Zkus stáhnout novou verzi nebo jen př™einstalovat


aj po stiahnuti novej verzie preconvertuje iba 50%..
wkkt
 
Příspěvky: 25
Registrován: pon 30. čer 2008 17:10:55

Re: MKV to DVD

Příspěvekod Nations » ned 14. čer 2009 20:25:43

wkkt píše:
Admin píše:
wkkt píše:ahojte!
vie mi niekto poradit a poslat link na program kt dokaze prerobit mkv format na dvd(.vob)..a prekodovat celý film..lebo convertXtodvd 3.5 mi prekonvertuje iba 50% a to mam registrovanu verziu
prosim pomozte...

ConvertXtoDVD to zvládá bez problémů!! Zkus stáhnout novou verzi nebo jen př™einstalovat


aj po stiahnuti novej verzie preconvertuje iba 50%..


Stahni si nejnovejsi verzi programu ConvertX. V Changelogu jsem cetl ze s prevodem MKV na DVD byly nekaje problemy ktere jsou ted odstraneny. Stahni a aktualizuj. Pokud mas v programu zadano platne cislo nove to po tobe chtit nebude.
Obrázek

Prosím Vás za všechny UPLOADERY. Hned nás nekamenujte a raději nám napište SZ o problému. Vše se dá vyřešit v klidu. Díky všem za pomoc.
Uživatelský avatar
Nations
 
Příspěvky: 673
Registrován: ned 04. kvě 2008 22:09:29
Bydliště: Brno

Re: MKV to DVD

Příspěvekod Dungeonmaster » pon 21. zář 2009 21:17:47

Potreboval bych radu. Koupil sem si LCD TV samsung muzu pripojit hdd prez usb ale format MKV mi ta televize nenacte tak sem se chtel zeptat na nejaky kvalitni program ktery by mi to prevedl bud na AVI nebo na nejakou dobrou kvalitu ale aby zustala kvalita videa stahl sem film Transformers FULL HD a chci vse zachovat jak obraz tak zvuk v cem bych to mohl predelat? dekuju za radu kdyztak muj mail h.o.n.z.i.k.cs@seznam.cz a nebo icq 275622819
Dungeonmaster
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 21. zář 2009 21:03:46


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na HELP CENTRUM

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron