Stránka 1 z 1

Download Manager - PROBLÉM.

PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 14:58:15
od CROM
Ahoj lidi, mám problém s Download Managerem (DM). Takhle to vypadá:

1. Zapnu DM verze: 1.0.5 Beta 9 a po najetí to napíše: "Je vyžadována aktualizace! Př™ejete si př™ejít na stažení aktualizace?"
2. Kliknu na: "ANO"
3. Nabídne mi to stáhnout DM.
4. Stáhnu DM, ale je to verze: 1.0.5 Beta 9 (ta samá co mám!)
5. Zapnu "nový" DM a zas to napíše: viz. bod 1. a pak bod 2., bod 3. atd atd.

No nebo verze druhá:
1. Zapnu DM verze: 1.0.5 Beta 9 a po najetí to napíše: "Je vyžadována aktualizace! Př™ejete si př™ejít na stažení aktualizace?"
2. Kliknu na: "NE"
3. Nic se mi nechce stáhnout, i když tam linky jdou vložit.

Nevíte ně›kdo co s tím? Jsem úplně› na nervy - trvá to už 3dny!
Dík moc za pomoc Jirka.

Re: Download Manager - PROBLÉM.

PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 18:29:56
od marpo22
stiahni si Free Download Manager a máš po probléme

Re: Download Manager - PROBLÉM.

PříspěvekNapsal: ned 01. lis 2009 18:32:22
od wdc
Zkontroluj si zda př™episuješ starý soubor s verzi 1.5.9. a potom jaký soubor spouštíš

Re: Download Manager - PROBLÉM.

PříspěvekNapsal: pon 02. lis 2009 10:23:03
od CROM
Dě›kuji všem za rady. Dneska ráno to koneěně› stáhlo NOVOU verzi - prostě› ten samý postup co 4 dny př™edtím a najednou to jde. Aleluja, chvalte pána :D . Zdar JIRKA.