The Settlers 6 Rise of an Empire + datadisk /CZ/

Strategické hry

The Settlers 6 Rise of an Empire + datadisk /CZ/

Příspěvekod zdemala » sob 24. led 2009 3:08:33

The Settlers 6 Rise of an Empire /+CZ/

Obrázek

Fanouškové série jistě› ocení návrat k původní nezamě›nitelné atmosféř™e prvních ětyř™ dílů a rádi zapomenou na nepovedený př™ešlap v podobě› pě›tky. Souěástí titulu má být dynamická singleplayerová kampařˆ s př™íbě›hem od Jeffa Grubba, mĂłd pro volnou hru s množstvím map, mutliplayer př™es LAN i Internet a také editor map. T웹it se př™itom můžete na ponoř™ení se do krásně› animovaného stř™edově›kého svě›ta, tentokrát ještě› v živě›jším a realistiětě›jším provedení. Obyvatelé vaší ř™íše - nově› se zde objeví i ženy - spolu budou komunikovat naprosto př™irozeně›, budou mít specifické potř™eby a také vlastní denní rozvrh, v jehož rámci vystř™ídají celou ř™adu různých aktivit. Rozdě›lení osadníků na muže a ženy s sebou mimochodem nese i možnost jejich milostného vzplanutí a následných sřˆatků. Pokud byste mě›li pocit, že milostný život obyvatel poně›kud vázne, můžete tomu pomoci zorganizováním různých akcí, jako jsou tř™eba trhy, najmout potulné baviče, apod. Na hráěi bude správné zesynchronizování fungování osadníků ve snaze vybudovat velké vzkvétající stř™edově›ké mě›sto. Zaěnete s malou vesniěkou, ze které se postupným upevřˆováním obchodních vztahů, zabíráním dalšího území a okolních vesnic, pokusíte s uplatně›ním dobrých strategických a diplomatických schopností udě›lat impérium, které jen tak ně›co neohrozí. A to by ani nebyli Settleř™i, kdyby zároveřˆ nehrozilo nebezpeěí zveněí a nebylo tak tř™eba vě›novat dost úsilí obraně› hranic rozmáhající se ř™íše. S ohledem na to budete moci kolem svého mě›sta postavit obranné zdi. Herní svě›t má být rozdě›len do ětyř™ klimatických zĂłn. Pokud jde o poěasí a změ›ny roěního období, bude dynamický, což se odrazí na př™ístupu k základním surovinám a tedy i na průb웾ném rozmachu.

Jazyk: Anglický, pribalená čeština
ISO, crack

Minimální konfigurace
Operaění systém: Windows XP/Vista
Mechanika: DVD
Procesor: 2000 MHz
Operaění pamě›t: 512 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 128 MB

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/66176/settlers-6-rise-of-an-empire-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66179/settlers-6-rise-of-an-empire-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66180/settlers-6-rise-of-an-empire-part3.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66184/settlers-6-rise-of-an-empire-part4.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66187/settlers-6-rise-of-an-empire-part5.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66192/settlers-6-rise-of-an-empire-part6.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66193/settlers-6-rise-of-an-empire-part7.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

The Settlers 6 Rise of an Empire - The Eastern Realm /+CZ/

Příspěvekod zdemala » sob 24. led 2009 3:24:36

The Settlers 6 Rise of an Empire - The Eastern Realm /+CZ/

Obrázek

Díky moudrému vládci z Westerlinu povstala stará ř™íše z popela. Hašteř™ící se následnické státy jsou nyní spojeny v jeden a v zemi je obnoven zákon a poř™ádek. Po porážce nepř™átelského Rudého prince a zrádce z vlastních ř™ad si Westerlin plnými doušky užívá nového vě›ku míru a prosperity. Tímto moudrým vládcem jste vy. Ve svých rukách nyní budete tř™ímat osud starobylé ř™íše Darionu. Nalezli jste nové spojence, objevili nová území a stař™í nepř™átelé oděinili své hř™íchy a bylo jim odpuště›no. Nicméně› v tajemných územích hraniěících s vaší ř™íší stále ěíhá nebezpeěí. Ještě› př™ed ně›kolika málo lety o tě›chto oblastech, jimž kdysi vládl pevnou rukou Rudý princ, ve Westerlinu nikdo nevě›dě›l. Nyní se však objevila hrozba v podobě› Bohyně› zeleného plamene, která touží po vybudování vlastního impéria a rozpoutání války s vámi.Jste vládcem prosperující ř™íše, a proto máte zodpově›dnost za bezpeěnost svého lidu. Nyní musíte najít v dalekých zemích nové spojence a čelit př™itom novým výzvám, novým zradám a novým nepř™átelům. S pomocí svých oddaných rytíř™ů však můžete bez bázně› a hany zaěít s průzkumem tě›chto nových a neznámých území. Rozšiř™te proto svůj vliv a př™ineste mír dalším národům. ěŒas dobývání je už pryě, nyní se musíte postavit do čela své země› jako její ochránce. Nastal ěas na př™íchod hry The Settlers – Vzestup ř™íše – Východní království. Jedná se o datadisk, vyžaduje základní hru The Settlers: Vzestup ř™íše.

Jazyk: Anglický, pribalená čeština
ISO, crack

Minimální konfigurace
Operaění systém: Windows XP/Vista
Mechanika: DVD
Procesor: 2000 MHz
Operaění pamě›t: 512 MB RAM
Grafická karta: 3D grafická karta se 128 MB


Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/66202/settlers-6-rise-of-an-empire-the-eastern-realm-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66211/settlers-6-rise-of-an-empire-the-eastern-realm-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66058/settlers-6-rise-of-an-empire-the-eastern-realm-part3.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66067/settlers-6-rise-of-an-empire-the-eastern-realm-part4.rar
http://share-rapid.com/stahuj/66070/settlers-6-rise-of-an-empire-the-eastern-realm-part5.rar
http://share-rapid.com/stahuj/109022/settlers-6-roae-eastern-realm-cz.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod michal.007 » sob 24. led 2009 10:50:43

ta hra nefunguje :x dal jsem crack nainstaloval češtinu a kdyzž to chces pustit tak to udě›lá ně›jaký update od ubisoftu a to je vše :x
http://s8.bitefight.cz/c.php?uid=98602
michal.007
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. zář 2007 23:04:21

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod michal.007 » sob 24. led 2009 11:06:47

beru z5 už to jede jen jsi zapomě›l př™ipsat že po cracknutí se hra spouští př™es SETTLERS .EXE v adresář™i bin a ne př™es ikonu co se ti vytvoř™í na ploše př™i instalaci ta právě› spouští již avizovaný patch :!:
http://s8.bitefight.cz/c.php?uid=98602
michal.007
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 02. zář 2007 23:04:21

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod pitrsusti » sob 24. led 2009 22:34:15

Zdarec,
prosím o radu, když hru nainstaluju tak jede úplně› v pohodě›, ale když chci hrát tak mi jde jen první mise v kampani, když chci hrát dál kampan nebo volnou hru, tak mi to spadne a hodí hlášku, že jsou špatné mapy nebo ně›co takovýho. Stalo se to taky ně›komu nebo je to blbě› pouze u mě›?
pitrsusti
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 04. dub 2008 17:32:37

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod zdemala » ned 25. led 2009 23:15:32

michal.007 píše:beru z5 už to jede jen jsi zapomě›l př™ipsat že po cracknutí se hra spouští př™es SETTLERS .EXE v adresář™i bin a ne př™es ikonu co se ti vytvoř™í na ploše př™i instalaci ta právě› spouští již avizovaný patch :!:



Ospravedlnujem sa, ale myslela som ze kazdemu je jasne ze kraklou hru ma spustat cez ckack a nie cez povodne ikony.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod Mischma » pon 26. led 2009 11:59:43

pitrsusti píše:Zdarec,
prosím o radu, když hru nainstaluju tak jede úplně› v pohodě›, ale když chci hrát tak mi jde jen první mise v kampani, když chci hrát dál kampan nebo volnou hru, tak mi to spadne a hodí hlášku, že jsou špatné mapy nebo ně›co takovýho. Stalo se to taky ně›komu nebo je to blbě› pouze u mě›?


Dě›lá mi to totéž, pokud ně›kdo víte co s tím, tak prosím poraěte - budu moc ráda :)
Mischma
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. zář 2007 9:47:53

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod zdemala » pon 26. led 2009 19:42:16

Vam co pada hra, skuste ju odinstalovat, vycistit register a zvysky suborov po hre, nanovo nainstalujte a cracknite, a potom spustite hru nie cez povodne ikony co si hra vytvorila, lebo vam natiahne update, ale cez .....THE SETTLERS - Rise of an Empire\base\bin\Settlers6.exe

Som v polovicke hry, vobec mapy nepadaju a da sa hrat jak kampan, tak volna hra.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod G3orG3 » úte 27. led 2009 20:41:41

Staěí nainstalovat patch 1.3 a potom 1.5 a použít záplatu http://share-rapid.info/stahuj/69916/set ... d-nocd.zip
a je po problémech :D

Patch:
Kód: Vybrat vše
http://www.settlers.cz/s6/patche
G3orG3
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 13. čer 2008 18:42:00

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod zdemala » stř 28. led 2009 17:59:37

Tak tu istu zaplatu maju aj na tom uploade. A tie patche neviem ci sa im podari nainstalovat 1.3, ked verzia hry je 1.5 mozno akurat ten patch 1.5 ale to musia na necraknutu. U mna netrebalo ziaden patch, mne to ide bez chyb, neviem mozno zalezi aj od konfiguracie pocitaca, ked to u niekoho pada a niekde nie.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire /CZ/

Příspěvekod alpaka » ned 01. úno 2009 8:50:09

Také mi nešli mapy, ale když budete postupovat př™esně› takto, jak je to zde napsal G3orG3( patch 1.3 na 1.5 ...... ), nebude te mít problém. A tímto bych chtě›l podě›kovat za super hru. :wink:
Naposledy upravil zlobr7 dne ned 01. úno 2009 10:46:41, celkově upraveno 1
Důvod: Linky vedoucí mimo mimo forum do code
Uživatelský avatar
alpaka
 
Příspěvky: 6
Registrován: pát 11. dub 2008 12:31:48

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire + datadisk /CZ/

Příspěvekod zdemala » čtv 09. črc 2009 0:00:08

The Settlers 6: Vzestup ř™íše - Gold /CZ/
Jedineěné balení jedné s nejíşsp웹nejších strategických her: The Settlers 6: Vzestup ř™íše a datadisku Východní království.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

The Settlers - Vzestup ř™íše: V této hř™e bude hráě stavě›t živoucí a prosperující mě›sta ve stř™edově›kém svě›tě›. Na celý svě›t bude krásný a nerušený výhled, nebořĽ veškeré ěinnosti postaviček budou roztomile a realisticky animovány. Každý osadník bude mít své vlastní každodenní návyky. Hráě bude mít vždy př™ehled o rozliěných návycích svých poddaných a vždy bude vě›dě›t, co který jednotlivec právě› dě›lá. Díky tomu každého osadníka hráě využije na maximum a bude tak moci vybudovat prosperující ekonomiku, starat se o potř™eby svých osadníků a chránit svou ř™íši př™ed vně›jším nebezpeěím. Pokud se hráěi podař™í hranice své ř™íše rozšíř™it, může aspirovat i na to, aby se stal legendárním králem ěi královnou. Nejoblíbeně›jší vlastnosti př™edešlých dílů hry zůstanou zachovány a obohatí je mnoho splně›ných př™ání a tužeb fanoušků série.
The Settlers: Vzestup ř™íše - Východní království: Jste vládcem prosperující ř™íše, a proto máte zodpově›dnost za bezpeěnost svého lidu. Nyní musíte najít v dalekých zemích nové spojence a čelit př™itom novým výzvám, novým zradám a novým nepř™átelům. S pomocí svých oddaných rytíř™ů však můžete bez bázně› a hany zaěít s průzkumem tě›chto nových a neznámých území. Rozšiř™te proto svůj vliv a př™ineste mír dalším národům. ěŒas dobývání je už pryě, nyní se musíte postavit do čela své země› jako její ochránce. Nastal ěas na př™íchod hry The Settlers – Vzestup ř™íše – Východní království. Poznejte novou vzrušující faunu a flĂłru, nové budovy a postavy! Vrací se geolog se schopností nacházet nové zdroje ve stávajících lomech, dolech na železnou rudu a studnách.
Na nových misích se k vašim rytíř™ům př™idá i princezna Saraya. Poznejte nové scenérie a odolejte nové výzvě› poěasí; monzunovému dešti. Hra vyžaduje nainstalovaný The Settlers: Vzestup ř™íše!!

Jazyk: české titulky ve hř™e a manuál
ISO, patch - ktorý ruší protikopirovaciu ochranu crack nie je potrebný, návod na inštaláciu
Hra už obsahuje patche 1.3, 1.5, 1.6 staěí doinštalovařĽ posledný patch 1.7, ktorý je priložený

Minimální konfigurace The Settlers 6 Gold CZ:
Operaění systém WindowsÂŽ XP SP2 nebo Vista, procesor IntelÂŽ PentiumÂŽ 4 2,0 GHz nebo AMD Athlon™ XP 2000+, pamě›řĽ 512 MB, grafická karta 128 MB, kompatibilní s DirectXÂŽ 9.0c, zvuková karta kompatibilní s DirectXÂŽ 9.0c, 3 GB volného místa na pevném disku, mechanika DVD-ROM, DirectXÂŽ 9.0c nebo nově›jší, ATIÂŽ RadeonÂŽ 9500 a lepší, série X, NVIDIAÂŽ GeForce™ série 4/FX/6/7/8.


Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/229300/dedincania6-part01.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229303/dedincania6-part02.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229313/dedincania6-part03.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229321/dedincania6-part04.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229329/dedincania6-part05.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229342/dedincania6-part06.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229346/dedincania6-part07.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229358/dedincania6-part08.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229373/dedincania6-part09.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229390/dedincania6-part10.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229411/dedincania6-part11.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229431/dedincania6-part12.rar
http://share-rapid.com/stahuj/229441/dedincania6-part13.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire + datadisk /CZ/

Příspěvekod Portlancl » úte 15. zář 2009 6:29:35

Poslední 13. part na serveru už není. Myslíš, že bys to mohl napravit? Díky moc.
Portlancl
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 05. led 2008 12:46:27

Re: The Settlers 6 Rise of an Empire + datadisk /CZ/

Příspěvekod zdemala » čtv 17. zář 2009 19:57:31

Portlancl píše:Poslední 13. part na serveru už není. Myslíš, že bys to mohl napravit? Díky moc.


cudne ze pises ze tam nie je, ked som ho teraz stiahla, mozno mal vypadok server alebo bol pretazeny, ked si to tahal.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Strategie

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník