Rome: Total War + datadisky /CZ/

Strategické hry

Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod zdemala » čtv 12. bře 2009 0:00:19

Rome: Total War /+CZ/

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Rome: Total War je výpravná strategie nové generace, která navazuje na úspě›ch svým př™echůdců Schogun a Medieval Total War. Náplní hry je dobývání území a vláda nad starově›kým ř˜ímem, hlavním cílem je zvolení do funkce ř™ímského imperátora. Dě›j hry je zasazen do dramatického historického období, kdy mocný ř˜ím dobýval nová území, gladiátoř™i svádě›li boj o život v arénách, Spartakus vedl odvážnou vzpouru otroků a kdy vůdce barbarských kmenů Hannibal vedl svou neporazitelnou armádu na útok proti ř˜ímu. Rome: Total War používá zcela nový inovativní grafický engine, který př™ívádí život ve starém ř˜ímu k životu. Hra se zamě›ř™uje i na diplomacii a obchod, který je nezbytný k dobré prosperitě› impéria.

Âť bitvy obrovských armád, zobrazení až 10.000 jednotek témě›ř™ bez újmy na plynulosti a grafických detailech
Âť hráě může velet ř˜ímským legiím, ř˜eckým falangám, hordám barbarských kmenů nebo armádám Kartága a Egypta
Âť hra je př™ístupná jak hráčům kteř™í chtě›jí mít naprosto vše pod kontrolou, tak tě›m kteř™í chtě›jí jen svádě›t bitvy a ostatní svě›ř™í automatickým nastavením
Âť dobývání obrovských mě›st a pevností pomocí obléhacích strojů (katapulty, obř™í beranidla, v웾e, žebř™íky) a zákeř™ných zbraní (hoř™ící olej)
Âť multiplayer až pro 8 hráčů

Minimální požadavky:
MicrosoftÂŽ WindowsÂŽ 98SE/ME/2000/XP
Pentium® III 1.0GHz (1000MHz) nebo Athlon™ 1.0GHz (1000MHz)
256MB RAM
8x rychlostní CD-ROM mechanika
2.9GB místa na disku plus dalších 500MB pro odkládací soubor Windows
DirectXÂŽ 9.0b (př™iložen na RTW CD)
Monitor s podporovaným rozlišením aspořˆ 1024 x 768 bodů
Grafická karta 3D 32MB

Doporučeno:
Pentium® III 1.5GHz (1500MHz) nebo Athlon™ 1.5GHz (1500MHz)
512MB RAM
Grafická karta 3D 64MB

Jazyk: Anglický, pribalená čeština
3xISO, crack, patche, návod na inštaláciu hry aj s datadiskami

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/106623/rome-total-war-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106638/rome-total-war-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106658/rome-total-war-part3.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106673/rome-total-war-part4.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106674/rome-total-war-part5.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Rome: Total War - Barbarian Invasion /+CZ/

Příspěvekod zdemala » čtv 12. bře 2009 0:14:22

Rome: Total War - Barbarian Invasion /+CZ/

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Po staletích nadvlády ř˜íma nad celým svě›tem zaěíná slunce nad tímto kdysi slavným impériem zapadat. V Evropě› se probouzí nová síla. Z drsných zemí na východě› i na západě› povstala hrozba, s jakou se ř˜ímané dosud nesetkali - barbař™i. Ti žili celé roky ve stínu této slavné ř™íše, avšak nyní se s vidinou bohaté koř™isti vydali do boje proti samotnému ř˜ímu. Jejich touhu po krvi dokáže utišit jen jediné – naprosté vítě›zství.
Rome:Total War — Barbarian Invasion je datadiskem k nesmírně› úsp웹né realtimové strategii Rome:Total War, které AIAS, GameSpot a IGN udě›lily oceně›ní Hra roku. V bitvách, odehrávajících se po celé Evropě› 200 let po konci hlavní kampani z Rome: Total War, budou mít hráěi možnost ovládat vě›tší počet armád a více než 100 nových jednotek. Budete mít na výbě›r, zda povedete barbarské hordy Franků, Sasů, Hunů nebo GĂłtů a rozervete ř˜ím na kusy, nebo jestli zaujmete místo vůdce jedné ze dvou ěástí rozpadlého ř™ímského impéria a budete neústupně› bránit svou zemi.
Ke hraní potř™ebujete původní verzi hry Rome: Total War!

Âť OVLÁDEJTE OBř˜Ă ARMÁDY — Pochodujte do bitvy jako vůdce Západního nebo Východního ř˜íma, germánských barbarů (Alemani, Sasové a Frankové) nebo barbarů z východu (Vandalové, GĂłtové a Hunové).
Âť NEUSIDLUJTE SE NA JEDNOM MÍSTěš â€” Vzhledem ke svému koěovnému původu se mohou barbař™i po ztrátě› své poslední osady př™esunout do nové oblasti – využijte „migraci barbarů”.
Âť VELTE NELÍTOSTNÝM HORDÁM, POUř˝ĂVEJTE NOVOU TAKTIKU — Hrajte za Franky a velte franckým paladinům, vpadně›te na bojiště› se saskou kavalérií Clibinari a používejte obranné formace, jako je „hradba“ nebo Schiltron - ježek.
Âť VYBOJUJTE SI VLASTNÍ ÚZEMÍ — Dobuěte nová území a putujte nově› vytvoř™enou mapou, na níž jsou patrné dvě› staletí změ›n a bojů.
Âť 10 NOVÝCH HRATELNÝCH FRAKCÍ - brařˆte ř˜ím v roli vůdce jedné z obou nástupnických ř™íší, nebo se ujmě›te velení ně›kterého z barbarských kmenů, jako jsou např™íklad Hunové, GĂłtové nebo Frankové, a srovnejte jej se zemí.
Âť VÍCE NEř˝ 85 NOVÝCH JEDNOTEK - každá z nich má nejen unikátní zbraně› a schopnosti, ale také silné a slabé stránky, s nimiž budete muset v boji poěítat. T웹te se na formace jako schiltrom nebo štítová hradba, plavání, vrhání seker, kuše nebo carrobalisty.
Âť BARBARSKÉ HORDY - hromadně› prchně›te př™ed protivníkem a vezmě›te s sebou i všechny své obyvatele.

Minimální požadavky:
MicrosoftÂŽ WindowsÂŽ 98SE/ME/2000/XP
Pentium® III 1.0GHz (1000MHz) nebo Athlon™ 1.0GHz (1000MHz)
256MB RAM
8x rychlostní CD-ROM mechanika
2.9GB místa na disku plus dalších 500MB pro odkládací soubor Windows
DirectXÂŽ 9.0b (př™iložen na RTW CD)
Monitor s podporovaným rozlišením aspořˆ 1024 x 768 bodů
Grafická karta 3D 32MB

Doporučeno:
Pentium® III 1.5GHz (1500MHz) nebo Athlon™ 1.5GHz (1500MHz)
512MB RAM
Grafická karta 3D 64MB

Jazyk: Anglický, pribalená čeština
ISO, crack, patche, návod na inštaláciu hry aj s datadiskami

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/106402/rome-total-war-barbarian-invasion-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106407/rome-total-war-barbarian-invasion-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106409/rome-total-war-barbarian-invasion-part3.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106412/rome-total-war-barbarian-invasion-part4.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106414/rome-total-war-barbarian-invasion-part5.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106415/rome-total-war-barbarian-invasion-part6.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Rome: Total War - Alexander /+CZ/

Příspěvekod zdemala » čtv 12. bře 2009 0:52:53

Rome: Total War - Alexander /+CZ/

Obrázek

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Alexander je druhý datadisk na Rome: Total War. Př™ináší novou kampařˆ s novou strategickou mapou, na které se pokusíte sjednotit ř˜ecko a dobýt mocné Peršany. V datadisku najdete také šest historických bitev, nový multiplayer a jako př™ídavek i vyprávě›ní namluvené hercem Brianem Blessedem (dvě› ukázky naleznete zde). Dohromady jsou ve hř™e 4 nové frakce (Alexander’s Macedonian army, The Persians, The Indians a the Barbarians) a př™es 60 nových jednotek (Indian War Elephants, Persian immortals, Indické nahé lukostř™elkyně›; v Alexandrových armádách nebudou chybě›t jeho nejslavně›jší jednotky - the Hypaspists, Phalangists nebo Companion cavalry...). Celkem to znamená více než 30 hodin základního hracího ěasu.
Ke hraní potř™ebujete původní verzi hry Rome: Total War!

Minimální požadavky:
MicrosoftÂŽ WindowsÂŽ 98SE/ME/2000/XP
Pentium® III 1.0GHz (1000MHz) nebo Athlon™ 1.0GHz (1000MHz)
256MB RAM
8x rychlostní CD-ROM mechanika
2.9GB místa na disku plus dalších 500MB pro odkládací soubor Windows
DirectXÂŽ 9.0b (př™iložen na RTW CD)
Monitor s podporovaným rozlišením aspořˆ 1024 x 768 bodů
Grafická karta 3D 32MB

Doporučeno:
Pentium® III 1.5GHz (1500MHz) nebo Athlon™ 1.5GHz (1500MHz)
512MB RAM
Grafická karta 3D 64MB

Pokud máte odpovídající hardwarové vybavení, a př™esto máte se hrou problémy, ujistě›te se, že
máte nainstalované nejnově›jší ovladače DirectX (nutný 9.0b, lze ho nainstalovat z CD RTW),
ovladače grafické karty (ty naleznete na domovských stránkách výrobců vaší grafické karty,
vě›tšinou http://www.ati.com nebo http://www.nvidia.com ) a ovladače základní desky (ty také najdete na
domovských stránkách výrobců). Pokud se hra např™íklad dlouho nahrává zkontrolujte disk
programem "kontrola chyb", a následně› ho zdefragmentujte. Jestliže potíže dál př™etrvávají,
nepomůžou vám už asi ani váleění sloni:-)


Jazyk: Anglický, pribalená čeština
ISO, crack, návod na inštaláciu hry aj s datadiskami

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/106380/rome-total-war-alexander-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106385/rome-total-war-alexander-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106393/rome-total-war-alexander-part3.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106395/rome-total-war-alexander-part4.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106399/rome-total-war-alexander-part5.rar
http://share-rapid.com/stahuj/106400/rome-total-war-alexander-part6.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod jakubschr » ned 10. kvě 2009 17:33:14

ahoj mam Rome total war a nainstaloval jsem to podle návodu a když chci dát vlastní hru nebo hrát po síti a internetu tak mi tam skáče chyba "ZAVř˜ĂT NEBO LADěšNÍ.prosím poraěte mi dě›kuju
jakubschr
 
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 09. dub 2009 19:00:24

Re: Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod zdemala » ned 10. kvě 2009 18:31:22

Hru som neskusala hrat po sieti normalna hra sla v pohode, a teraz by som to musela vsetko instalovat nanovo, som po preinstalovani PC.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod michalis » čtv 08. říj 2009 15:16:08

Prosim v cem to mam rozbalit nejak mi to nejde.. :( :cry: :cry:
michalis
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 20. lis 2008 18:48:51

Re: Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod zdemala » čtv 08. říj 2009 16:43:34

Rar subory stiahnute z netu rozbalit Winrarom, potm ti vyjde Image - ISO a to pripojit do virtualnej mechaniky cez Alcohol a nainstalovat, IMAGE NEROZBALOVAT!!!!
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod michalis » čtv 08. říj 2009 19:14:34

Aha alcohol.. díky zkusim.. ja to delal prez daemon.. ;-)
michalis
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 20. lis 2008 18:48:51

Re: Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod zdemala » pát 09. říj 2009 8:02:11

No Daemon mi pri niektorych hrach vyhadzoval zle instalacie a Alcohol ich zvladol bez problemov, preto na vecsinu hier pouzivam Alcohol, Daemon len pokial je nutne pripojenie chraneneho disku alebo na MiniImage.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod michalis » pát 09. říj 2009 14:05:44

Mno jenze ja mam problem ja s alcoholem neumim.. :-( takze to je takove nahovno.. :-( ja nevim jak mam prevest ten soubor na ISO.. protoze me se udelal soubor xxx.bin a ne iso.. :-(
michalis
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 20. lis 2008 18:48:51

Re: Rome: Total War + datadisky /CZ/

Příspěvekod zdemala » sob 10. říj 2009 13:50:34

Ty nemas prevadzat subor .bin na subor .ISO, ale ho pripojit do virtualnej mechaniky cez Alcohol, Image su s roznou priponou koli tomu lebo ich vytvoril iny program a este je velmi vela pripon pre Image, .MDS, .CUE, .NRG, .CCD, .CDI,....a to su tie najznamejsie a je ich este viac, vsetko su Image - len su vytvorene roznymi programami a niektore programi nedokazu korektne spolupracovat s niektorymi typmi. Vsetky tie Image sa stale pripajaju do virtualnych mechanik.
A co nevies ohladom Alcoholu, ked zvladnes Daemon, zvladnes aj Alcohol, treba si ho nainstalovat, vytvorit cez neho virtualnu mechaniku a do nej pripojit to Image - .bin, a pockat kym sa ti nacita a spusti instalacia, je to to iste ako pri Daemone. Ja mam Alcohol 120% v1.9.7 a vecsinou preferujem ten ako ten Daemon, je spolahlivejsi co sa tyka instalacii. Pri chranenych diskoch je to zase naopak, co nevie pustit Alcohol, pusti Daemon, samozrejme ze musi byt spravene spravne Image.
Len jednu zasadu si musis zapametat, pokial mas nainstalovany Alcohol aj Daemon, nesmies ich mat spustene naraz, potom sa to bije, takze ked mas zapnuty Alcohol a potrebujes zapnut Daemon, odporucam restartovat komp a tak nacitat daemon, to plati samozrejme aj naopak.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Strategie

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník