Windows xp 64bit+sp2+cz

Pravidla fóra
DŮRAZNÉ VAROVÁNÍ: berte na vědomí, že spuštění software, který je je odtud odkazován, může způsobit zavirování vašeho počítače, zničení vašich dat, zneužití vašeho počítače pro nelegální činnost, finanční a jiné ztráty. Provozovatel tohoto webu se zříká odpovědnosti za vzniklé škody.

TIP:
1) Software před spuštěním kontrolujte pomocí antivirových programů jako je například známý VirusTotal.com
2) Zvažte stažení z oficiálních stránek, nebo použijte software s otevřeným zdrojovým kódem, který je volně dostupný, zde je jeho seznam, namísto spouštění virů.



1. Uvádějte verzi software
2. Pokud se jedná o často aktualizovaný software, zakládejte téma "VŠECHNY VERZE" (>>ALL POST HERE<<), do kterého přidávejte nové verze.
3. obrázky, odkazy a případná hesla, umístěte do [code ]...[/code]

Windows xp 64bit+sp2+cz

Příspěvekod testom » pát 12. pro 2008 19:33:36

Kód: Vybrat vše
http://www.share-rapid.com/stahuj/37666/windows-64-sp2-cz.rar


100%funkění,odskoušeno!
Přílohy
windowsxpprofessionalcopv2.jpg
windowsxpprofessionalcopv2.jpg (12.97 KiB) Zobrazeno 3178 krát
Uživatelský avatar
testom
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 08. zář 2007 22:04:56

Re: Windows xp 64bit+sp2+cz

Příspěvekod opthymus » sob 18. dub 2009 18:08:26

a co má za výhody ???
Obrázek
http://www.motorkari.cz/profil/opthymus
Let,s make thing,s butter !!!
Uživatelský avatar
opthymus
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 01. srp 2008 22:10:29

Re: Windows xp 64bit+sp2+cz

Příspěvekod testom » sob 18. dub 2009 21:37:11

Vě›tší stabilita systému,ale pokud nemáš procesor s podporou 64bit a stažené ovladače pro tuto verzi,tak ti to není na nic.
Je to dobrej systém,jak na hry tak na ostatní operace.
Uživatelský avatar
testom
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 08. zář 2007 22:04:56

Re: Windows xp 64bit+sp2+cz

Příspěvekod opthymus » pon 20. dub 2009 11:54:59

ted sm koukal na testy mezi 32 bit a 64bit, v 3D marku je o 20-30 procent 64 bitovka slapší na hry. takže zustanu u 32bitů.
Obrázek
http://www.motorkari.cz/profil/opthymus
Let,s make thing,s butter !!!
Uživatelský avatar
opthymus
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 01. srp 2008 22:10:29

Re: Windows xp 64bit+sp2+cz

Příspěvekod xfishmanx » pon 11. kvě 2009 16:19:01

Ahoj,sice to jede,ale chce to CD key a tě›ch jsem odzkoušel snad 30,ale ani jeden nejede.Co s tím ?? :(
xfishmanx
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 30. bře 2009 19:41:02

Re: Windows xp 64bit+sp2+cz

Příspěvekod testom » pon 11. kvě 2009 19:04:57

Používám tenhle----VCFQD-V9FX9-46WVH-K3CD4-4J3JM
Uživatelský avatar
testom
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob 08. zář 2007 22:04:56

Re: Windows xp 64bit+sp2+cz

Příspěvekod xfishmanx » pát 15. kvě 2009 19:07:49

Díky moc,všechno šlape... :mrgreen:
xfishmanx
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 30. bře 2009 19:41:02


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Systém , Office

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník