




Japonsko 16.století
Píše se rok 1530. Japonsko, země vycházejícího slunce, se zmítá v neustálých bojích mezi klany bojujícími o moc. A nyní přicházíte vy ve funkci daimyo, vůdce jednoho z mnoha klanů, aby jste jakýmkoliv způsobem (čestným i podvratným) sjednotil Japonsko a sám jste se stal Shogunem - vládcem celého Japonska. A stejně jako tehdy, i v této hře vás čekají desítky let (ve hře) ěi desítky hodin (při hraní), než budete prohlášeni Shogunem. Jestli se vám to ovšem vůbec povede.
Shogun: Total War je nejěastěji oznaěována jako 3D RTS. To je trochu neadekvátní označení, protože jde vlastně o spojení dvou úplně rozdílných her. První ěástí, která převažuje a které se urěitě nevyhnete, je ěistě tahová strategie. Naopak druhou ěást, ěistou 3D RTS ve stylu Braveheart ěi Myth 2, vůbec nemusíte hrát. Pokud se vám však nelíbí, jak za vás poěítaě vykalkuluje výsledek bitvy, klidně se sami můžete postavit na bitevní pole a z místa generála řídit bitvu. Sami vidíte, že tato kombinace je na herním poli nová a neokoukaná.
Po dlouhé době vynikající tahová strategie, navíc kombinovaná s 3D rts. Pro milovníky tahových strategií nutnost.
Minimální požadavky:
P-233Mhz, 32MB RAM, 500MB HDD, 4x CD-ROM, 4 MB videokarta, zvuková karta DirectX7 kompatibilní, Windows 95/98, DirectX 7
Doporučená konfigurace:
PII-450Mhz, 128MB RAM, 20x CD-ROM, 1,5 GB místa na disku, Direct 3D akcelerátor s 16MB pamětí (3Dfx, nVidia, Matrox), DirectX 7, Windows 98
Jazyk: Anglický, pribalená čeština aj sloveněina
2xISO, crack nie je potrebný, Image musí byřĽ v mechanike
- Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/90453/shogun-total-war-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/90466/shogun-total-war-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/90470/shogun-total-war-part3.rar
Heslo pinky
=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !