Anno 1404 /2009/

Strategické hry

Anno 1404 /2009/

Příspěvekod zdemala » pát 10. črc 2009 14:45:05

Anno 1404 /2009/

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Ve fascinujícím svě›tě› ANNO™ se hráě ponoř™í do jedineěné herní budovatelské strategie, vydá se k nádhernému ostrovnímu svě›tu, ovládne záludnosti obchodu, diplomacie a ekonomie a postaví svá vlastní monumentální mě›sta. Nepř™etržité opatrné a podrobné plánování pomůže zajiště›ní potř™eb oběanů a tak i vzkvétání hráěova impéria.

• Objevte neznámé a úžasné země› nejvzdáleně›jšího východu, země› Orientu! Tato velmi vyspě›lá oblast vám př™inese nespočet př™íležitostí. S pomocí nových spojenců budou vaše mě›sta prosperovat a stanou se mocnými metropolemi!
• Poznejte kulturu a technologie orientu.
Nauěte se diplomaticky jednat s cizí kulturou, sjednávejte dohody a zvyšte tak své diplomatické postavení. Objevte technologie a vyrábě›jte zboží jako keramiku, kávu, koberce a mnoho dalších.
• Př™imě›jte poušřĽ se zazelenat.
Dovezte domů norii, silnou vodní pumpu, která dostane podzemní vodu na povrch. Podrobte si klimatické výzvy pustých ostrovů a zúrodně›te suchou půdu.
• Setkejte se se sultánem a získejte si jeho respekt.
Vztyěte ve svých mě›stech impozantní monumenty a získejte si tak pozornost sultánů a králů. ěŒím vyšší bude vaše reputace, tím vě›tší budou možnosti ve svě›tě› ANNO 1404™.

Př™ínos zemí Orientu, tucty vylepšujících objektů, nové upravitelné prvky a vě›tší ostrovy & svě›ty dají hráěi spoustu volného prostoru k vyjádř™ení jeho př™edstav a vtisknutí jedineěnosti jeho mě›stům. Díky hráěově› př™edstavivosti a úplně› novému grafickému enginu budou všechna mě›sta vypadat skuteěně› jedineěně›!

I když nabízí takové množství nových vě›cí, které ještě› v Anno sérii nikdy nebyly, nové ANNO 1404™ zůstává strategickou hrou pro zaěáteěníky & profesionály! S novým intuitivním ovládáním, strhující kampaní, plně› modifikovatelným sandbox mĂłdem si mohou jedineěný zážitek z ANNO 1404™ užívat úplně› všichni hráěi.

Zvláštní tituly, medaile, další odmě›ny a inovované prvky komunity dodají hř™e úplně› nový rozmě›r v dlouhodobé hratelnosti a znovuhratelnosti.

Jazyk: Anglický
ISO, crack

Požadavky:
operaění systém WindowsÂŽ 2000/XP/Vista procesor IntelÂŽ PentiumÂŽ 3 GHz nebo odpovídající AMD pamě›řĽ 1 GB / 2 GB pro Windows Vista grafická karta 128 MB, kompatibilní s DirectXÂŽ 9.0c a s funkcí Pixel Shader 2.0 zvuková karta kompatibilní s DirectXÂŽ 9.0c 6 GB volného místa na pevném disku mechanika DVD-ROM DirectXÂŽ 9.0c

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/234289/dobrodruzstvo1404-part01.rar
http://share-rapid.com/stahuj/234305/dobrodruzstvo1404-part02.rar
http://share-rapid.com/stahuj/234318/dobrodruzstvo1404-part03.rar
http://share-rapid.com/stahuj/234333/dobrodruzstvo1404-part04.rar
http://share-rapid.com/stahuj/234351/dobrodruzstvo1404-part05.rar
http://share-rapid.com/stahuj/234362/dobrodruzstvo1404-part06.rar
http://share-rapid.com/stahuj/234369/dobrodruzstvo1404-part07.rar
http://share-rapid.com/stahuj/234378/dobrodruzstvo1404-part08.rar
http://share-rapid.com/stahuj/234386/dobrodruzstvo1404-part09.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod zdemala » čtv 23. črc 2009 11:14:28

Tak na Vistu odskusaj tento 2 crack, upozornujem dopredu po stiahnuti pridat antiviraku vynimku.

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/250706/anno-1404-crack.zip


Nasla som to na EN fore, ale kedze nemam Vistu iba XP tak tento crack nemam odskusany, je sice pisany aj pre XP ale u mna postacil aj ten povodny crack, ktory bol prilozeny v uploade.

Info z readme:
Razor Crack for windows 7, vista and for xp:
Working Confirmed Crack. First copy vcs.bin to C:\ProgramData\Tages\100663909 (C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Tages\100663909 for xp). Second, copy Crack.dat, TagesClient.dll and Anno1404_Crack.exe to game dir. Run anno1404_crack.exe and play.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod zdemala » pát 24. črc 2009 10:31:18

Vyskusaj este toto, nasla som to na inom fore a dost ludom to pomohlo

Návod - ěŒerná obrazovka (nejde video) po zapnutí hry

Pokud máte problém, že když spustíte hru a nic se nedě›je a máte jen černou obrazovku (nejde video) a na tom jsou prě›sýpací hodiny...tady mam ř™ešení. Sám jsem tenhle problém mě›l. A teě už vesele hraju.

1) Jdě›te do složky
kĂłd:
C:\Documents and Settings\[váš uživatelský učet]\Data aplikací\Ubisoft\Anno1404\Config


2) Otevř™ete soubor Engine.ini

3) A tě›mito 7 ř™ádky př™epište původních 7 ř™adků
kĂłd:
<ScreenXSize>1280</ScreenXSize>
<ScreenYSize>960</ScreenYSize>
<QualityLevel>2</QualityLevel>
<ScreenDepth>32</ScreenDepth>
<ScreenFormat>1</ScreenFormat>
<RefreshRate>60</RefreshRate>
<DirectXVersion>9</DirectXVersion>

Pokud máte DirectX 10, tak př™epište <DirectXVersion>9</DirectXVersion> na <DirectXVersion>10</DirectXVersion>

4) Uložte a hrajte, ve hř™e si pak nastavení můžete změ›nit.

Po úpravě› se mi hra nespustila ve FullScreenu, ale v okně›, takže jsem vidě›l i plochu windowsu a lištu se Startem, najednou vyskoěilo okno s ESETem o povoleni komunikace, povolil a najednou hra nabě›hla. A od te doby žadný problém, hru jsem spustil př™es soubor Anno4.exe ve složce s nainstalovanou hrou.

pokial mate vistu, tak spustajte hru s administratorskymi pravami , resp. pod spravcom a pojde vam to

Jenom pro doplně›ní, pokud máte jméno profilu ve windows s diakritikou (háěky, ěárky apod.) tak je zapotř™ebí vytvoř™it si nový profil (nejlépe administrátorský) bez diakritiky a spouště›t hru př™ez tento profil, pak by mě›li problémy zmizet.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod zdemala » pon 27. črc 2009 8:06:14

ěŒEř TINA VYTIAHNUTÁ Z ORIGINÁLU, ODSKÚř ANÁ A FUNKěŒNÁ
+ návod na sprevádzkovanie češtiny


Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/254909/dobrodruzstvo1404czlokalizacia.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod zdemala » pát 31. črc 2009 10:28:21

Co sa tyka savov, mne idu savy aj v EN verzii aj v CZ verzii, vcera vecer som skusala uz skoro vsetko, aby som prisla na to v com moze byt este problem, takze to zhrniem
- uzivatelsky ucet na kompe musi byt bez diakritiky
- profil v hre musi byt taktiez bez diakritiky
- automaticke ukladanie savov nerobilo problem, kedze sa to uklada v EN, napriklad autosave_campaign_0_annonymous.sww
- vyskusala som ulozit sav v EN verzii a pod tym istym profilom otvorit ten sav v CZ verzii, nacitalo to v pohode, hra nepadla, ulozila som hru sama bez diakritiky anonymusenrybcatrce.sww
- zacala som hrat v CZ verzii, ulozila hru a nacitala znova sav, vsetko v pohode, hra nepadla anonymusczprodukce.sww
- ale pozor pri ukladani, pokial si hru ukladas sam tak tam mas najprv napisane Uložení, pokial to takto das ulozit, vtedy hra spadne po nacitani takehoto savu Uložení.sww, ulo~ení.sww
- v zlozke C:\Documents and Settings\...uzivatel...\Dokumenty\Anno 1404\Savegames
sa ukladaju savy ked som si to skontrolovala, tak vsetky savy ako aj autosavy tam boli po 1, len ten ktory som ulozila v CZ verzii pod nazvom povodnym Uložení tam bol takto Uložení.sww, ulo~ení.sww, pokial to ukladas v povodnej EN verzii bez napisania vlastneho nazvu tak ti to ulozi takto savegame.sww.
- dalsia vec pokial chces pouzit stare savy, musel by si mat vytvoreny ten isty profil v hre alebo ponechat povodne zlozky c Config a Profiles v C:\Documents and Settings\...uzivatel...\Data aplikací\Ubisoft\Anno1404\.....
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod zdemala » pát 31. črc 2009 10:54:28

ANNO 1404 /CZ VERZIA/

Jazyk: české titulky a manuál
ISO, crack

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/258309/dobrodruzstvo1404cz-part1.rar
http://share-rapid.com/stahuj/258317/dobrodruzstvo1404cz-part2.rar
http://share-rapid.com/stahuj/258332/dobrodruzstvo1404cz-part3.rar
http://share-rapid.com/stahuj/258357/dobrodruzstvo1404cz-part4.rar
http://share-rapid.com/stahuj/258366/dobrodruzstvo1404cz-part5.rar
http://share-rapid.com/stahuj/258375/dobrodruzstvo1404cz-part6.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod Lofasek » stř 16. zář 2009 19:34:03

Pls potř™ebuji poradit když zadam cestu na Patch tak se nic nedě›je! Dávam cestu jenom do hry i do složky maindata a poř™ád nic! :oops:
Lofasek
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 26. úno 2009 16:28:30

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod zdemala » čtv 17. zář 2009 20:04:42

Lofasek píše:Pls potř™ebuji poradit když zadam cestu na Patch tak se nic nedě›je! Dávam cestu jenom do hry i do složky maindata a poř™ád nic! :oops:



nemas nahodou Vistu???toto zvyklo robit na Viste, skus spustit patch pod admin uctom, ked sa ti to nepodari, tak tu je rozbaleny patch, staci nakopirovat do zlozky s hrou, pribaleny navod

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/313266/dobrodruzstvopridavokcz.rar


Heslo pinky

=================================================================================
Pri hesle dávaj pozor ěi nepišeš namiesto y - z.
Pokiaěž ti pri rozbalovaní súborov vyhodí !
C:\xxxx.part0x.rar: Nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru xxx (nesprávné heslo?)
Stiahni si ten part pri ktorom to vyhodilo znova, máš ho zle stiahnutý !
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod efender » pon 21. zář 2009 20:34:40

Když počeštim hru mam verzi Razor1911 tak sice hra v cz jede,ale save ne.Hra je vytvoř™í,ale ně›jaký jakoby poškozený.Jinak v eng save jdou normálně›.Nevíte ně›kdo co stim? Zkoušel sem spouště›t jako správce,ale poř™ád stejný problem.
efender
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 26. úno 2009 8:25:09

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod efender » stř 23. zář 2009 19:28:51

nepoužívam háěky ěarky takže v tom problem není
efender
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 26. úno 2009 8:25:09

Re: Anno 1404 /2009/

Příspěvekod zdemala » sob 24. říj 2009 11:14:58

Patch na ANNO1404

možete si ho stiahnúřĽ na oficiálnych stránkach

Kód: Vybrat vše
http://anno.de.ubi.com/downloads.php#patches


ANNO 1404 – aktualizace 1.1

Nejdůležitě›jší změ›ny:
- Pád hry bě›hem ukládání mohl mít za následek ztrátu online profilu. Tato chyba byla opravena.
- Použití speciálních znaků v uživatelském profilu ve Windows, názvu profile ve hř™e nebo názvu uložené hry mohlo způsobovat různé problémy (např™. neplatné uložené hry nebo pády). Tato chyba byla opravena.
- Problémy s pamě›tí mohly vést k vytvář™ení neplatných uložených her (pouze na urěitých konfiguracích). Tato chyba byla opravena.
- Lodě› po zničení cíle zůstanou stát na stávajícím místě› a nevrací se do původního bodu.
- Umě›lá inteligence nebyla schopna osídlit ně›které ostrovy. Tato chyba byla opravena.
- Byla vložena funkce, která dovoluje ve všech tř™ech př™ístavech změ›nit nabízené př™edmě›ty. Hráě má nyní možnost, po zaplacení poplatku ve zlatě›, nabízené př™edmě›ty vymě›nit.
- Oblasti vojenského vlivu a hranice dostř™elu byly vizuálně› upraveny, aby usnadnily používání vojska.
- Norie už po zakoupení úspě›chu "Tajemství nomádů" nepracuje poř™ádně›. Tato chyba byla opravena. Tato chyba byla opravena.
- Tlaěítka sloužící k př™epínání lodí a skladišřĽ byla př™esunuta na mnohem efektivně›jší pozici nad mini mapou.
- Úspě›chy "Na porážku není ěas!" a "Emirát" byly upraveny. Katedrála nyní musí být postavena za 7 hodin a mešita za 5 hodin (dř™íve to bylo 8 hodin a 6 hodin). Na oplátku podmínka, aby spokojenost obyvatel byla na úrovni "Př™imě›ř™eně› spokojení" nebo vyšší, byla odstraně›na.

Postup:
- Najprv nainstalovana hra
- aplikovany crack vo forme patch An1404
- aplikovany patch Anno1404_Patch_1.1
- hra normalne spustena a ide
Hra bola aktualizovana z verzie 1.00.1762 na verziu 1.01.2037

Tieto subory boli aktualizovane v nainstalovanej hre patchom
Anno4.exe v zlozke ANNO 1404
Anno4Web.exe v zlozke ANNO 1404\tools

PRIDANE
patch0.rda v zlozke ANNO 1404\maindata

Po nainstalovani patchu som uz nemusela opetovne aplikovat crack, aj ked bol Anno4.exe zmeneny

Dúfam, že tento patch pomĂ´že tým, ktorý používajíş diakritiku v užívatelských úětoch.
Keď kopíruješ napíš upload by zdemala. Používam heslá pinky.
http://share-rapid.info/?dealer_id=33944
Správa ma inf.char. a neslúži ako návod pre zís. neleg.kópií a ani to nijako nepodporuje!
Odkazy na oprav.party sú v komentároch na share-rapid, alebo použij vyhľadávač na duplicitu
Uživatelský avatar
zdemala
 
Příspěvky: 373
Registrován: úte 16. zář 2008 22:05:50


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Strategie

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník