Soldiers: Heroes of World War II

Strategické hry

Soldiers: Heroes of World War II

Příspěvekod JanMihalik » pon 09. bře 2009 9:37:49

Obal
Obrázek

Screnshot
Obrázek
Obrázek


Patche:
http://pc.hrej.cz/hry/strategie/realtime/soldiers-heroes-of-world-war-ii-pc/


Info:
Soldiers: Heroes of WW II je zajímavý mix váleěné 3D real-time strategie a third person akění hry od zatím neznámého ruského týmu BestWay. Jméno tohoto týmu si však dobř™e zapamatujte,
ještě› o ně›m v budoucnu uslyšíme.
Soldiers: Heroes of WW II hráče uvede do role velitele spojeneckých i nepř™átelských jednotek, které operují na území válkou rozervané Evropy a jsou určeny k ř™ešení zapeklitých situací,
na n웾 by normální vojenské jednotky ani zdaleka nestaěily.
Vě›tšina misí ěi celých operací se navíc odehrává hluboko za nepř™átelskou linií,kde neustále hrozí akutní nebezpeěí smrti.
K dispozici budou 4 kampaně› o 25 misích složených z ně›kolika hlavních a spousty vedlejších úkolů. Všechny mise jsou volně› postaveny na skuteěných událostech, úkoly je možné splnit mnoha způsoby podle stylu každého hráče, hra nabízí možnost př™ímého ovládáním každé jednotky,
naprostou samozř™ejmostí je široký arzenál podle skuteěnosti vytvoř™ených zbraní,
vozidel i bojových strojů a nechybí ani robustní multiplayer př™es LAN ěi internet. Hra na první pohled zaujme i svým technickým zpracováním, což zahrnuje vynikající ozvučení, silný grafický engine postavený na DirectX 9.0 se spoustou moderní prvků, reálný fyzikální model všech objektů,
mě›nící se poěasí, rag doll efekty a další vítané prvky.


Minimálne požiadavky:
Windows 98SE/ME/NT/2000/XP,
Pentium IV 1 GHz,
256 MB RAM,
32MB grafická karta


Odporúěané požiadavky:
Windows 98SE/ME/NT/2000/XP,
Pentium IV 2 GHz,
512 MB RAM,
128MB grafická karta

Multiplayer:Ano
Lokalizace:manuál


Download
2x700mb
1x60mb

Kód: Vybrat vše
http://share-rapid.com/stahuj/104200/soldiers-part1.rar?dealer_id=2420
http://share-rapid.com/stahuj/104370/soldiers-part2.rar?dealer_id=2420
http://share-rapid.com/stahuj/104376/soldiers-part3.rar?dealer_id=2420



Rozbalit v TC a pak vznikne iso soubor otevř™ít v alkohole,pover iso anebo nejaka virtualni mechanika
Upravuji fóra
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
JanMihalik
 
Příspěvky: 54
Registrován: stř 24. říj 2007 6:33:53
Bydliště: Tábor

Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Strategie

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník