Navigace New Sygic Mcguider 2009 v7.7 cz + Mapy

Všelijaké aplikace do mobilu

Re: Navigace New Sygic Mcguider 2009 v7.7 cz + Mapy

Příspěvekod prdic1 » pon 28. zář 2009 13:28:05

Mam Nokii 6220 a už jsem to zkoušel naistalovat snad pě›tkrát, ale pokaždé po aktivaci mapy (evropa), to vypíše, že aktivace byla úsp웹ná, ale nikdy mi to nedokáže tu mapu naěíst. Setkal se stím ně›kdo?
prdic1
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 19. kvě 2009 22:03:37

Re: Navigace New Sygic Mcguider 2009 v7.7 cz + Mapy

Příspěvekod martns » stř 30. zář 2009 14:38:51

prdic1 píše:Mam Nokii 6220 a už jsem to zkoušel naistalovat snad pě›tkrát, ale pokaždé po aktivaci mapy (evropa), to vypíše, že aktivace byla úsp웹ná, ale nikdy mi to nedokáže tu mapu naěíst. Setkal se stím ně›kdo?


:arrow: mapy nahrajte do slozky E:\maps (v tomto formatu napr. E:\mapy\cze\cze.pak)
MOJE RADA :D :D :D :D :D
martns
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 22. bře 2008 12:39:10

Re: Navigace New Sygic Mcguider 2009 v7.7 cz + Mapy

Příspěvekod jozik » pát 16. říj 2009 17:53:14

martns píše:
prdic1 píše:Mam Nokii 6220 a už jsem to zkoušel naistalovat snad pě›tkrát, ale pokaždé po aktivaci mapy (evropa), to vypíše, že aktivace byla úsp웹ná, ale nikdy mi to nedokáže tu mapu naěíst. Setkal se stím ně›kdo?


:arrow: mapy nahrajte do slozky E:\maps (v tomto formatu napr. E:\mapy\cze\cze.pak)
MOJE RADA :D :D :D :D :D


Mám ten sam problém s E 51.ř˝iadnu složku E som nenašiel.Prosím o radu. :D
jozik
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát 06. bře 2009 1:25:41

Předchozí

Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na Aplikace do mobilu na Share-rapid.com

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků