jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd)

Máte s něčím problém ??? Šup sem s ním....Snad poradíme......

jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd)

Příspěvekod Tichoslapek » ned 27. led 2008 20:00:53

Ahoj. Potř™ebuju poradit,jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd). Dě›kuji
Tichoslapek
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 01. zář 2007 20:58:58
Bydliště: Vejprty

Re: jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd)

Příspěvekod berybery » ned 27. led 2008 23:09:59

Tichoslapek píše:Ahoj. Potř™ebuju poradit,jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd). Dě›kuji



Zkus to vytisknout!!!!! :D :D :D :D :mrgreen:
Starám se o celé forum,tak mi to prosím usnadněte a dávejte linky do code!!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
berybery
 
Příspěvky: 218
Registrován: ned 02. zář 2007 20:30:26
Bydliště: mám

Re: jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd)

Příspěvekod Tichoslapek » ned 03. úno 2008 23:09:21

berybery píše:
Tichoslapek píše:Ahoj. Potř™ebuju poradit,jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd). Dě›kuji



Zkus to vytisknout!!!!! :D :D :D :D :mrgreen:



ha ha ha to se ti povedlo. Uplne se popadam za bricho .... :lol:
Tichoslapek
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 01. zář 2007 20:58:58
Bydliště: Vejprty

Re: jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd)

Příspěvekod Pajdami » pon 04. úno 2008 18:06:33

Já používám "Acoustica CD Label Maker", ale jde to dobř™e i v Neru.
Pajdami
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 27. led 2008 11:00:27

Re: jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd)

Příspěvekod Tichoslapek » sob 23. úno 2008 22:54:21

Pajdami píše:Já používám "Acoustica CD Label Maker", ale jde to dobř™e i v Neru.


Asi mě› nechapete. V neru udě›lám v poho ale na 1cd obal, 2cd obal, ještě› se dá i 4cd obal, ale už je menší. Jenže mám obal na 10cd ten je vetší než normální. Vyř™ešil jsem to že jsem udě›lal na tř™i díli a slepis. Oskenoval a vytiskl, jenže to je složité, jedná se o rozšíř™ení boku. jinak př™edek je stejnej a zadek taky
Tichoslapek
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 01. zář 2007 20:58:58
Bydliště: Vejprty

Re: jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd)

Příspěvekod bugy2 » čtv 01. kvě 2008 18:33:57

Tichoslapek píše:Ahoj. Potř™ebuju poradit,jak si vytvoř™it obal na dvd (10cd). Dě›kuji

Já ho dě›lám v Excelu.Po otevř™ení kliknu na hoř™e na soubor a tam na vzhled stránky.Tam na ,okraje,tam nastavím všude nula(horní,dolní,pravý,levý),dole pak na ok.Dole na liště› klinu na -obdélník- a vložím do stránky tak,že velikost je od A až do půlky K a dolů na 29.Pak vložím druhý obdélník a ten dám od 35 až 64.Takže mám dva obdélníky a mezi nima mezeru na boění název.Pak staěí vložit obrázek a ten roztáhnout v celém obdelníku a je to.Do prvního dám př™ední stranu,pak boění a na druhej zadní stranu.Sránku si pak nastav na tisk na výšku.Vypadá to složitě›,ale až to vzládneš ta zjistíš,že si takto můžeš vytvoř™it různé velikosti obalů.
bugy2
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 01. kvě 2008 17:41:48


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na HELP CENTRUM

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků