Jak vytvoř™it screen....

Máte s něčím problém ??? Šup sem s ním....Snad poradíme......

Jak vytvoř™it screen....

Příspěvekod admin » pon 01. pro 2008 9:21:35

Doporuěuji Image Grabber II nebo Media Player Classic, ale existuje i mnoho dalších.
Otevř™eme film v Image Grabber II

Obrázek

Klikneme na symbol obrazovky a urěíme kolik nahledů se má extrahovat.
Obrázek

Po skončení klikneme na Save File
Obrázek

Informace o filmu a nadhled můžeme editovat a př™ipsat další informace.
Obrázek

Výsledný jpg:
Obrázek


nebo použít Media Player Classic

Naěteme film a dáme Save Thumbnails...
Obrázek

Urěíme počet sloupců a ř™ádků a dáme uložit
Obrázek

Výsledný jpg:
Obrázek
Uživatelský avatar
admin
 
Příspěvky: 118
Registrován: ned 09. zář 2007 15:35:11

Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na HELP CENTRUM

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků