stř™ih a tvorba videa

Máte s něčím problém ??? Šup sem s ním....Snad poradíme......

stř™ih a tvorba videa

Příspěvekod hahlik » stř 18. úno 2009 16:15:01

zdravim, potř™eboval bych poradit, hledam program, ně›co jako je window movie maker, pinnacle studio nebo ně›jaký podobný, ale s tim rozdílem, že bude umě›t ukládat do formátu dvd-video
nevim jestli to zminované pinnacle studio dokáže, tak se právě› proto ptam
poradíte?
hahlik
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14. čer 2008 10:43:23

Re: stř™ih a tvorba videa

Příspěvekod Kocour57 » stř 18. úno 2009 17:52:20

ANO,PINNACLE STUDIO UMÍ UKLÁDAT KROMěš JINÝCH FORMÁTřŽ I DO DVD VIDEO.
REGISTRUJTE SE A DOBÍJEJTE KREDIT NA: http://share-rapid.biz
ZÁLOHUJI SVÉ UPLOADY PO DOBU 60 DNÍ!!
Uživatelský avatar
Kocour57
 
Příspěvky: 591
Registrován: pát 25. dub 2008 7:29:58
Bydliště: http://filmy-zdarma.info


Odkaz ke stažení nefunguje? Klikni

Zpět na HELP CENTRUM

 


  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník